
Губка COCCINE NUBUCK SPONGE MINI для очищення взуття із замшу та нубуку
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: NUBUCK SPONGE MINI
+380 (68) 769-09-28
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coccine |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал взуття | Всі матеріали |
| Матеріал ворсу/робочої поверхні | Поролон |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення щітки/губки | Для чищення, Для поліровки |
| Тип | Губка для взуття |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

